SZAFY I GARDEROBY          Szafy, które projektujemy, spełniają oczekiwania naszych Klientów pod względem funkcjonalności. W naszych szafach znajdzie się zatem miejsce na długą odzież wierzchnią, spodnie, sukienki, ale także bieliznę i akcesoria. Planujemy szafy modułami, aby można było w niej przechować zarówno drobiazgi, jak i długie ubrania.

      Do produkcji stosujemy różne rodzaje materiałów, między innymi takie jak płyty MDF, także wykończone w lustrzanym połysku, płyty fornirowanie, lustra i szkło. Wykorzystujemy wysokiej klasy systemy przesuwne wykonane z aluminium.

       Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dopasowanie gotowych mebli do wymiarów pomieszczania oraz do oczekiwań użytkownika nie zawsze jest takie proste. Właśnie dlatego w naszej ofercie znalazły się również szafy na wymiar Warszawa – dzięki nim aranżacja wnętrza jest jeszcze prostsza. 

       Dzięki naszym meblom na wymiar nawet najmniejsze mieszkanie może uzyskać komfortową i funkcjonalną przestrzeń do przechowywania.

      Wnętrza szaf i garderoby możemy również uzupełnić o różne wyposażenie wspomagające przechowywanie, między innymi wieszaki, uchwyty, kosze, półki, pantografy, wieszaki dla krawatek

Produktami, które szczególnie polecamy, są:

  • szafy narożne,

  • szafy wnękowe z drzwiami rozsuwanymi lub przesuwnymi. 

  • Szfy pod skos

Szafy narożne

      Szafy narożne, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do umieszczenia w kącie pokoju lub w narożniku, na styku dwóch ścian. W przypadku zakupu gotowej szafy narożnej w salonie meblowym istnieje prawdopodobieństwo, że okaże się za duża i zamiast dać nam dodatkową przestrzeń, zabierze ją.

Takie rozwiązanie gwarantuje, że przestrzeń przeznaczona w Twoim mieszkaniu do przechowywania zostanie maksymalnie wykorzystana. Szafy narożne polecamy zwłaszcza w aranżacji przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziecięcego.

Szafy wnękowe pod zabudowę każdego pomieszczenia

      Kolejnym produktem w naszym asortymencie są szafy wnękowe na wymiar wyposażone w system drzwi przesuwnych lub rozsuwanych. Szafy wnękowe do zabudowy są doskonałe do przechowywania ubrań oraz wszelkich innych przedmiotów w rozmaitych pomieszczeniach, m.in. w:

  • sypialni,

  • przedpokoju,

  • kuchni,

  • garażu,

  • na poddaszu.

    Nasze produkty powstają na zamówienie, dlatego możesz dopasować wygląd zewnętrzny szafy do swoich wymagań – dobrać ulubione wypełnienie, profile oraz układ wieszaków i drążków ubraniowych wewnątrz mebla. Proponujmy również drzwi przesuwne do garderoby lub służące jako praktyczne przedzielenie pomieszczeń. U nas znajdziesz wszystko, co pomoże zaprojektować od podstaw i wyprodukować szafę wnękową do zabudowy lub szafę narożną na miarę.

  W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą prosimy Państwa o skontaktowanie się z nami telefonicznie albo przez internet – z wykorzystaniem e-maila albo formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej.


WYCENA ON-LINE

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości