MEBLE ŁAZIENKOWE            Szafki łazienkowe na wymiar to rozwiązanie, które pozwoli Ci ergonomicznie wykorzystać przestrzeń w Twojej łazience. Wymiary proponowane przez producentów nie zawsze są w stanie dopasować się do naszej często niewielkiej i nieforemnej łazienki. Dzięki szafkom łazienkowym na wymiar Twoja łazienka nie stanie się zagraconą, nieprzyjemną przestrzenią, w której ciągle będzie brakowało miejsca na najpotrzebniejsze elementy.

     Dlaczego szafki łazienkowe na wymiar będą służyły Ci przez wiele lat? Przede wszystkim dlatego, że rozwiązanie jest nad wyraz wygodne oraz funkcjonalne. Dobrze zaplanowana szafka pozwoli Ci ograniczyć bałagan w łazience, estetycznie ukryć wszelkie niedoskonałości pomieszczenia, a każdy pojedynczy element znajdzie w niej miejsce dla siebie.

    W wilgotnych pomieszczeniach ciężko o zachowanie odpowiednich warunków dla mebli łazienkowych. Jeśli chodzi o wytrzymałość to meble z płyty MDF, w wersji lakierowanej, są w stanie przetrzymać te trudne warunki. Należy jednak o nie dbać, wycierając zbędną wilgoć.

   Meble łazienkowe na wymiar wykonane według indywidualnego projektu, dopasowane w każdym szczególe do aranżacji łazienki, z łatwością podkreślą jej niepowtarzalny charakter. Ponadto będą cieszyć swoim nienagannym wyglądem przez wiele lat.

   Wystarczy idea, pomysł, zdjęcie lub inspiracja dowolnymi meblami do łazienek, a my zrobimy  szafkę pod umywalkę czy blat łazienkowy na wymiar, idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości aranżacyjnych łazienki.

     Dopracowane w każdym detalu meble, które powstaje dzięki naszej pasji i doświadczeniu, docenia najbardziej wymagający odbiorca. 


WYCENA ON-LINE

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości